Eesti ehitusmaterjali tootja alates 1910

Silikaadi küpsiste privaatsusteatis 21.06.2019

Selleks, et AS-i Silikaat (edaspidi Silikaat) veebisaidi sirvimist teie jaoks mugavamaks muuta, salvestame teie arvutisse väikse andmefaili – nn küpsise (inglise keeles cookie).

Mis on “küpsis”?

“Küpsis” on väikese mahuga tekstifail, mille veebiserver saadab kasutaja veebilehitsejale ning mis küsib kõvakettale salvestamiseks teie luba. Kui olete korra nõusoleku “küpsise” salvestamiseks andnud, siis fail salvestatakse teie kõvakettale ning seejärel aitab “küpsis” analüüsida veebiliiklust või anda teile teada kui külastate kindlat saiti. “Küpsised” lubavad veebirakendustel vastata teile kui üksikisikule. Veebirakendus saab kohandada oma toimingud vastavalt teie vajadustele, meeldimistele ja mittemeeldimistele, kogudes ja mäletades infot teie eelistuste kohta.

Kuidas me kasutame “küpsiseid”?

Me kasutame veebiliikluse logide “küpsist”, et identifitseerida, missuguseid veebilehti kasutatakse. See aitab meil analüüsida andmeid veebiliikluse kohta ning parandada meie veebilehte vastavalt kasutajate vajadustele. Kasutame seda informatsiooni ainult statistika analüüsimise eesmärgil ning pärast seda kustutame kõik andmed oma süsteemist.

Üldiselt aitavad “küpsised” meil teile pakkuda paremat veebilehte, võimaldades meil jälgida missuguseid lehti peavad kasutajad vajalikeks ja missuguseid mitte. “Küpsis” ei võimalda meil saada ligipääsu teie arvutile ega teiega seotud andmetele, kui ainult nendele, mida olete ise valinud, et meiega jagada.

Te saate alati ise otsustada, kas küpsised oma veebilehitsejas lubada või mitte. Kui te küpsiseid ei soovi, võite seadistada oma veebilehitseja nii, et see keelab automaatselt küpsised ära või teatab teile iga kord, kui veebileht palub luba küpsise lisamiseks. Samuti võite kustutada juba salvestatud küpsised. Vajalike seadistuste tegemiseks palun vaadake oma veebilehitseja abi funktsiooni. Küpsiste keelamisel oma veebilehisejas võivad mõned Silikaadi kodulehe funktsioonid olla häiritud.

Silikaat jätab endale õiguse teha küpsiste poliitikas muudatusi. Küpsiste poliitika viimane versioon on alati kättesaadav Silikaadi kodulehel www.silikaat.ee .

Kolmandad osapooled

Lisaks võime kasutada ka usaldusväärsete kolmandate osapoolte küpsiseid, nt Google Analytics jmt.

Küpsiste haldamise kohta oma veebilehitsejas saate täpsemat informatsiooni:

Internet Explorer: http://support.microsoft.com/kb/278835
Chrome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=en
Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/Clear%20Recent%20History
Opera: https://www.opera.com/help/tutorials/security/privacy/
Safari: http://support.apple.com/kb/PH5042

Tulemus

  • Plokkide kogus

    0 tk

  • Kuivsegu kogus

    0 kg

Leia lähim edasimüüja